Analist, Nükleer Bomba Gibi Patlayacak 2 Altcoin Duyurdu!

Twitter’dan “Cred”, bir sonraki kripto toparlanmasında sert ve hızlı fiyat hareketleri sergileyebilecek 2 altcoin paylaşıyor.

Cred, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) için hedeflerini paylaştı

Twitter’da Cred olarak bilinen TechnicalRoundup yazarı, son bülteninde Ethereum’un son 1,900 dolar seviyesine temasının, kritik bir düşük aralığın yeni bir testine izin verdiğini ve bunun “bir toparlanma için ETH’yi iyi bir pozisyon” haline getirdiğini yazıyor. Analist, kripto para piyasası düşmeye devam ederse, Ethereum’un kötü durum senaryosu olan 1.000 dolar ile 1.400 dolardan destek bulacağına inanıyor. Cred’e göre, piyasa yeniden yükselirse Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) gibi lider katman-1 Blockchain’ler en hızlı yükselenler olabilir. Bültenin bir kısmında Cred şunları söylüyor:

Bu kripto paralar yükselişlerde başarılı çünkü yatırımcılar yeni bir altcoin furyasının olmadığı bir zamanda ‘ucuz’ olduklarında bildikleri ve sevdikleri isimleri satın almaya şartlandırılıyorlar…Bitcoin ve Ethereum’u tercih edecekseniz, Solana ve Avalanche’ı da değerlendirebilirsiniz, çünkü haklıysanız muhtemelen daha fazla yükselirler (ve yanılıyorsanız o zaman nükleer bombalar).

Altcoin analisti, Solana fiyatın 100 doları öngördüğü bir senaryoyu paylaşıyor

Solana söz konusu olduğunda, Cred, SOL fiyatının 45 ila 79 dolar arasında hareket ettiğini ve aralığın tepesinin kırılması durumunda önemli olumlu etkileri olduğunu görüyor. Bültenin bir kısmında şunları söylüyor:

Kritik bölge 44-47 dolar ila 79 dolar. Piyasa nükleer bombaları ve destekleri başarısız olursa, 25 dolardan aralığın dibine hızlı bir düşüş öngörüyoruz. Eğer geri tepme, 79 doların üzerinde bir aralığın yeniden ele geçirilmesiyle sonuçlanırsa ve bunda çok açık bir şekilde 100 doların üzerinde bir seviyeye doğru bir hareket mümkündür.

Avalanche söz konusu olduğunda analist, hareketlerin Solana’nınkine benzer olacağına inanıyor. Akıllı sözleşme platformunda uzun süre devam etmek için iki olası koşul ortaya koyuyor:

Önemli fark şu ki, Solana/USD desteğinin yeniden testini 44-47 dolar civarında sürdürse de Avalanche 39 dolar aralığına geri döndü. Sonuç olarak, piyasanın desteği ya 24 dolar seviyesinde yeniden test etmesi veya 39 doların üzerindeki aralığı yeniden alması gerekiyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Terra’nın yedek altcoin rezervleri arasında 1,973,554 AVAX bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.