Bunlar yetki alsalar bir ayda ülkeyi batırır

Bahçeli, Türkgün gazetesine verdiği röportajda, Millet İttifakı ve liderlerine yönelik sert eleştirilerde bulundu. Bahçeli, özetle şunları söyledi:

OSMANLI ŞAMARINI YİYECEKLER: Bir masa etrafında toplanıp kriz ve kaos çıkaranlar, birbirine tuzak kuranlar ülke falan yönetemez. Allah muhafaza böyle bir yetki alsalar Türkiye’yi bir ayda batırırlar. Terör örgütleriyle yol yürüyenlere Türkiye bırakılamaz. Bir gözü Kandil’e, diğeriyle de Pensilvanya’ya bakanlar milletten Osmanlı şamarını yiyeceklerdir.

DENEME YANILMA İLE ÜLKE YÖNETİLMEZ: Kılıçdaroğlu ve diğer adayların Türkiye’mize bir şey kazandıracağını bir an olsun düşünmek bile aklın ve izanın inkârı ve yok sayılmasıdır. Deneme yanılma vasıtasıyla ülke yönetilemez… Kılıçdaroğlu bir sancıdır, bir safradır, zalimlerin hizmetkarıdır. Diğerleri için bir şey söylemek zaman israfıdır… Maceraya atılacak halimiz, tarihin gerisine düşmeye niyetimiz yoktur.

KENDİSİNİ DARI AMBARINDA GÖRÜYOR: İYİ Parti Başkanı şimdiden havaya girmiş, Kılıçdaroğlu’nu “Sayın Cumhurbaşkanım” diye karşılıyor. Çok komik, çok trajik. Kendisini darı ambarında görüyor, hayallere dalmış, şuur kaybına uğramış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir