Fenerbahçe Emre Mor’u resmen açıkladı

Fenerbahçe Kulübü, Emre Mor’la mutabakata vardığını resmen açıkladı.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada şu sözler kullanıldı: “Kulübümüz, Emre Mor transferi için Fatih Karagümrük Kulübü ve oyuncunun kendisi ile prensip muahedesine varmıştır.”

SÜLEYMAN HURMA: “SÖZ VERDİM”

TRT Spor’a konuşan Hurma yaptığı açıklamada, “Emre Mor’un bir sene daha kalması için fedakarlık yaptım. Daha fazla para önerdim. Bir sene daha kalsa, 20 milyon euroya satardım. Ancak gitmek istedi ve bu türlü bir tablo ortaya çıktı.” kelamlarını kullandı.

Fenerbahçe’ye verdiği kelamı tutacağını belirten Hurma, “Emre Mor için Fenerbahçe’ye kelam verdim. Bundan sonra bir öbür kadro 10 milyon Euro bile verse, satmam. Sözümü fiyatım.” diyerek transferi açıklamış oldu.

BONSERVİSİ 2 MİLYON EURO

Sarı-lacivertli kulüp, VavaCars Fatih Karagümrük’le 2 milyon euro ve bonuslar karşılığında muahedeye vardı. Fenerbahçe, Emre ile 2+1 yıllık imza atmayı planlıyor. Futbolcunun alacağı para da 1 milyon 250 bin euro olacak. Kulüpler ortasındaki son ayrıntılar netleşince imzalar atılacak.

Emre Mor geçtiğimiz dönem Fatih Karagümrük formasıyla harika bir çıkış yakaladı. 24 yaşındaki oyuncu 29 karşılaşmada forma talihi buldu. Başarılı sağ kanat bu süreçte rakip fileleri 6 defa havalandırdı ve 4 de asist yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.