Müge Anlı 28 yıldır küs olan babası için bakın ne yaptırdı? Vefat ettikten sonra…

Haziran ayında Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturan Müge Anlı, evliliğinden kısa bir mühlet sonra babası İhsan Anlı’yı kaybetmişti. Küsleri programında barıştıran Anlı’nın babasıyla 28 yıldır görüşmediği ortaya çıkmıştı. Babasını geçen aylarda kaybeden Anlı, hiçbir paylaşım yapmazken bakın bu kere ne yaptı? İşte ayrıntılar.

BABASIYLA 28 YILDIR KÜS OLDUĞU ORTAYA ÇIKMIŞTI

3. defa nikah masasına oturan Müge Anlı, İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran’da evlenmişti. Yakın dostları ve ailesinin katıldığı düğün basından uzak gerçekleşmişti. Anlı, düğününden kısa bir müddet sonra 28 yıldır küs olduğu babası İhsan Anlı’yı kaybetmişti.

OĞLU CENAZEYE KATILMAMIŞTI

Babasının cenazesine Müge Anlı katılırken, kardeşi Mert Efe Anlı balayında olduğu için cenazeye katılmadığı sav edilmişti. Müge Anlı babası hakkında hiçbir açıklama ve paylaşım yapmazken, babasının vefatından sonra aşure dağıttı belirtildi.

BABASINA DUA ETTİLER

Anlı, Muharrem ayından ötürü Kızılay’a ilişkin olan araçla , Eyüpsultan Camii avlusunda, Eyüpsultan Kızılay Bayan ve Gönüllüleri tarafından İhsan Anlı için vatandaşlara aşure, bisküvi ve su dağıtıldı. Anlı’nın babası için dağıttığı aşureyle birlikte babası Kuranı Kerim ve dualar okundu. Vatandaşların ise ağır ilgi gösterdiği gözlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.