Tahminler Çıktı: DOGE ve SOL Eylül’de Bu Seviyelerde Olabilir!

Kripto topluluğu 30 Eylül için DOGE ve SOL fiyat tahminlerini paylaştı. Her iki kripto para birimi de son haftaları kırmızı geçiriyor. Ancak görünüşe göre kripto topluluğu azda olsa verimli bir Eylül ayı bekliyor.

30 Eylül için DOGE fiyat tahmini

Dogecoin (DOGE) yatırımcıları, çalkantılı 2022’ye rağmen meme coin’in olumlu bir Eylül ayı geçireceğinden hala umutlu. CoinMarketCap kripto topluluğu, Dogecoin’in Eylül 2022’nin sonuna kadar ortalama 0,08991 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Kripto topluluğu Ekim ayında daha fazla düşüş bekliyor

Şimdiye kadar kaydedilen 491 kullanıcı oyuna göre, topluluk fiyatın Ekim ayı sonuna kadar düşeceğini tahmin ediyor. Öngörüler, Ekim sonuna kadar Dogecoin fiyatının ortalama 0,07471 dolar olacağı yönünde. Dogecoin şu anda, son 24 saatte %2,21 yükselişle 0.06198 dolardan işlem görüyor. Geçen haftadan bu yana %10’dan fazla değer kaybettiğini belirtmekte fayda var.

Özellikle, DOGE fiyatı piyasa geneliyle birlikte sert dalıştan önce yeşil renkte işlem gördü. Dogecoin, geçen yıl Aralık ayında 0.19 dolar direncinin altına düştüğünden satış baskısı altında. Bu aşağı yönlü aşamanın bir sonucu olarak, Haziran ayında yılın en düşük seviyelerine ulaştı. Ancak o zamandan beri, alıcılar önemli destek seviyelerini geri kazanma hedefi doğrultusunda aktif olarak çalışıyorlar.

İşte CoinMarketCap topluluğunun Solana fiyat tahminleri

Jerome Powell’ın enflasyonu frenlemek için faiz artırımına ilişkin son haberlerinin ardından kripto para piyasasının tamamı satış baskısı altında kaldı. Bu esnada, ilk 10 DeFi projelerinden Solana’nın (SOL) Eylül ayı sonuna nerede işlem göreceği merak konusu.

CoinMarketCap topluluğuna göre, SOL fiyatı 30 Eylül 2022’ye kadar ortalama 43.48 dolar fiyatla işlem görecek. Bu tahmin gerçek olursa, Solana fiyatı mevcut seviyelerden %35 veya 11,27 dolar değer kazanacak.

Analistlerin SOL fiyat tahminleri

Bununla birlikte, kripto analisti Altcoin Sherpa, Solana fiyatının 25 doları test edeceğini öngörüyor.Sherpa en son analizlerinde şunları kaydetti:

Bence bu 25 doların en düşük seviyelerinde bir koşu geliyor. Bunu bir birikim aralığı olarak görürsek (kişisel olarak şüpheliyim), bu düşüşler yeniden değerleniyor. Ve sadece düşüş eğiliminde olduğunu düşünürsek, o zaman bu düşüşler (hatta daha aşağıları) da geliyor.

Solana şu anda 31.81 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa’nın hedefine doğru yavaşça ilerliyor. Sherpa’nın tahmini gerçek olursa, bu SOL için %20 düşüş anlamına gelecek.

Görünüşe göre Solana kendisini en son krizinden çıkarmaya çalışıyor. Kendisini “dünyanın en hızlı Blockchain’i” olarak adlandırmasına rağmen, 26 Ağustos’tan bu yana hızı yalnızca kontrolsüz bir fiyat düşüşüne doğru ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.