Teletubbies’in yıldızıydı: O bebeğin son hali hayranlarını şaşırttı

Bir periyoda damga vuran televizyon programı Teletubbies’in jeneriğinde çıkan Güneş’in içindeki bebeğin son hali görenleri şaşkına çevirdi.

Türkiye’de de yayınlanan ve bir periyoda damga vuran televizyon programı Teletubbies’in jeneriğinde çıkan küçük bebeğin son hali şaşırttı. Jenerikte Güneş’in içinden gülümseyerek bakan ve şöhrete kavuşan bebek yıllar sonra konuştu.

Program çekildiği sırada 9 aylık olan Jessica Smith, toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündem oldu. 1990’ların sonunda şöhrete kavuşan Smith şu an 27 yaşında olduğunu söyleyerek, “Halen bebek üzere bir yüzüm var. Herkes o zamanki sözümle şimdiki ortasında benzerlik olduğunu ve gülümsememin hiç değişmediğini söylüyor” dedi.

Genç bayan, televizyon programı sonrasında ömrüne devam ettiğini söyledi.

Instagram üzerinden kendisine, “1997-2015 yılları ortasındaki Teletubbies Güneş Bebeği” lakabını veren Smith, “Bu rolüm sayesinde birçok ünlüyle tanıştım, çok sayıda kayıt yaptım” dedi. Smith nasıl keşfedildiğini de söyledi.

Bir çocuk hastanesindeki rutin bir denetim sırasında bir hemşirenin kendisini fark ettiğini söyledi. Smith, “Hemşireye üretim şirketi, keyifli görünen bebek bulması konusunda ricada bulunmuş ve beni buldular” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.