Yedinci kere evlenen Seda Sayan: Sevdiği beşerle evlenemeyen bana gelsin

Geçen nisan ayında müzisyen Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan’a, evvelki gün Alanya’da sahne aldığı konserde çeyiz sandığı armağan edildi. Müzikçi, sürpriz armağan sonrası hayranlarına “Seviyorum, kızı alamıyorum’ ya da ‘Seviyorum, bu adamın annesi beni istemiyor’ diyen bana gelsin” kelamlarıyla seslendi.

Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen Turizm ve Sanat Şenliği’nin birinci gününde Seda Sayan sahne aldı. Alanya Belediye Lideri Adem Murat Yücel tarafından Seda Sayan’a armağanlar verildi.

Geçen ay Çağlar Ökten ile evlenen Sayan’a evvel el üretimi gelin buketi verildi. Daha sonra ceviz ağacından el imali bir sandık içerisinde çeyiz seti ikram edildi.

Lider Yücel, “En yeni gelin sizi görmüşler. Takım arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

İkram sonrası vatandaşlara seslenen Seda Sayan, “Seviyorum, kızı alamıyorum’ ya da ‘Seviyorum, bu adamın annesi beni istemiyor’ diyen bana gelsin. Çıkın çıkın gelin bana. Nişanınızı, kınanızı, nikahınızı yaparım. Çeyizinizi de veririm. Daha ne olsun be. Yemek odası, yatak odası, salon grubu da veririm. Kurban olurum ben size” sözünü kullandı. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.