Yusuf Yazıcı’nın menajerinden Zenit ve CSKA Moskova açıklaması

Trabzonspor’daki başarılı performansıyla parlayan daha sonra Fransa Ligi’nde Lille forması giyen Yusuf Yazıcı, mesleğine Rus grubu CSKA Moskova’da devam ediyor.

Transferde ismi Zenit Saint Petersburg ile anılan ulusal futbolcu Yusuf Yazıcı ile ilgili temsilcisinden açıklama geldi. Dönem sonuna kadar Rus takımına kiralanan futbolcu için konuşan Adem Cebeci, transferde açık kapı bıraksa da önceliğin CSKA’da olduğunu ve etik kıymetlere hürmet gösterdiklerini lisana getirdi.

“YUSUF, LILLE’E DÖNMEK İSTEMİYOR”

RIA Novosti‘ye açıklama yapan Cebeci, “Zenit, büyük bir ekip. Daha evvel Rusya’da şampiyon oldular. Türkiye’de efsane olarak görülen Fatih Tekke orada forma giydi. Başarılı oldu. Bu nedenle Zenit’e hürmet duyuyoruz. Alışılmış ki futbolda gelecekte ne olacağını kimse bilemez. Yusuf, Lille’e dönmek istemiyor” dedi.

“GÖNLÜMÜZ CSKA İLE”

Cebeci, “CSKA Moskova transferde öncelikli. Bu kulüpteki çalışanlar, taraftarlar bize hürmet gösteriyor. Gönlümüz CSKA ile birlikte. Önümüzdeki günlerde Yusuf’un durumuyla ilgili daha net konuşabiliriz” sözünü kullandı.

Yusuf Yazıcı, CSKA Moskova’da 12 maçta 10 gol ve 2 asistlik katkı yaptı. Yıldız futbolcunun Fransız grubuyla 2024 yılına kadar kontratı bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.